Detailní přehled funkcí

Tvorba e-mailů

 1. E-mailové šablony
  Můžete vybírat z široké škály předinstalovaných šablon a tím urychlit svou práci.
 2. Drag&Drop editor

  Vytvoření působivého e-mailu nikdy nebylo jednodušší. Pomocí Drag&Drop editoru jednoduše vložíte obrázky, texty, grafiku, oddělovače a další grafické prvky. Vše bez znalosti HTML.

 3. Editace HTML kódu

  Zkušení uživatelé mají možnost editace zdrojového HTML kódu v editoru pouhou změnou typu editoru.

 4. Vlastní šablony

  Nemusíte vytvářet zasílané zprávy od začátku. Naimportujte či vložte existující e-mail i s obrázky a vaše kampaň je připravena. Další možností je poupravit zabudované šablony.

 5. Personalizace zpráv

  Vytvořte e-mail s vlastními poli jako oslovení, název produktu nebo jméno a věk adresáta.

 6. RSS archiv e-mailů

  Archiv e-mailů se vytváří automaticky. Můžete tak snadno zobrazit své e-maily přes RSS kanál.

Statistiky

 1. Statistiky otevření

  Sledujte, kdo a kdy Váš email otevřel. Výsledky si můžete prohlédnout v tabulce nebo nechat zobrazit jako graf.

 2. Statistiky prokliků

  Sledujte, co příjemce zajímá a který odkaz byl nejoblíbenější. Díky podrobným statistikám víte přesně, co Vaše adresáty nejvíce zajímalo, a to až na úroveň jednotlivých příjemců.

 3. Google Analytics

  Kromě nativního sledovacího systému podporuje ProfiMailing také vložení kódu Google Analytics. E-mailové kampaně lze tak velmi snadno propojit s Vaším Google Analytics účtem.

 4. Vyhodnocování času otevření

  ProfiMailing zaznamenává pro každou kampaň nejlepší časy dle otevření a prokliků. Víte tak, jaké kampaně na jaké seznamy adresátů byly nejúspěšnější a můžete dle těchto dat plánovat další automatické kampaně.

 5. Nedoručené zprávy

  ProfiMaling automaticky analyzuje důvody nedoručení zprávy (plný mailbox, neexistující adresát, dočasná selhání doručení) a následně sám provádí předem definované akce jako například odhlášení odběratele.

Rozesílání emailů

 1. Posílání na více seznamů
  Zašlete svůj email na více seznamů. Duplicitní emaily jsou před odesláním automaticky odstraněny.
 2. Kontrola e-mailu

  Před odesláním každý e-mail můžete nechat zkontrolovat pomocí nezávislého SPAM testu. Test vyhodnotí případné problémy ve Vašem e-mailu a zobrazí Vám doporučení pro nápravu. Je tak zajištěna maximální úspěšnost Vaší kampaně.

 3. Nedoručené zprávy
  Nedoručené zprávy jsou vyhodnocovány a neplatní adresáti jsou v seznamech příjemců vyřazeni. Váš seznam je díky tomu vždy aktuální.
 4. Obrázek jako příloha

  Vyberte si, zda chcete obrázky ve zprávě odeslat jako přílohy, vkládat do těla e-mailu pomocí base64 nebo zda se mají stahovat z webu. Výsledek si můžete prohlédnout v náhledu, který simuluje reálné zobrazení e-mailu u adresáta.

 5. Kontrola duplicit

  Se systémem ProfiMailing se Vám již nestane, že někdo z příjemců obdrží zprávu vícekrát. Systém kontroluje duplicity a případně je odstraní. Je také kontrolováno, zda odběratel již stejný e-mail v minulosti neobdržel.

 6. Plánované zasílání

  Čas, kdy dojde k odeslání, plně kontrolujete. Zprávu vytvoříte v neděli a necháte zaslat v úterý. Prostě v čas, který potřebujete. Plánovat můžete i dle statistik času otevření.

 7. Fronta emailů pod kontrolou
  Jestliže se Vám stane, že chcete odstranit kontakt z fronty k odeslání, je to před jeho finálním odesláním stále možné.

Import a správa kontaktů

 • Kontakty

  Kontakty lze mít v přehledných seznamech, tím dosáhnete tolik potřebné přehlednosti.

 • Správa kontaktů

  Registrace, automatické odhlašování a přihlašování a automatické zpracování nedoručitelných zpráv zaručují, že Vaše seznamy kontaktů budou vždy aktuální. Vše s minimálním lidským úsilím.

 • Import kontaktů

  Kontakty lze přidávat ručně nebo je lze naimportovat z existujících seznamů – Microsoft Excel, Outlook, CSV, případně XML. Podporován je také import z databází MySQL/MSSQL. ProfiMailing PLUS má plnou podporu HTTP API.

 • Export kontaktů

  ProfiMailing umí Vaše kontakty exportovat do souboru typu XML/CSV.

 • Seznamy kontaktů

  Vytvořte si sady seznamů. Kontakty můžete třídit do kategorií podle typu nákupů, zdroje registrace, typu newsletteru a podobně.

 • Segmenty

  Segmenty dále rozšiřují možnosti cílení kampaní. Segmentaci lze použít v kombinaci se seznamy kontaktů a ještě lépe tak filtrovat, kdo konkrétně obdrží Váš newsletter.

 • Editace údajů příjemcem

  Příjemci Vašich kampaní mohou automaticky provádět aktualizaci údajů o registraci jako je email, adresa, jméno a další.

 • Registrační formuláře
  Pomocí průvodce si snadno vytvoříte formuláře, které Vám pomohou získat nové kontakty.

Emailové šablony

Můžete vybírat z široké škály předinstalovaných šablon a tím urychlit svou práci.

Mail Templates

Detailní kontrola kampaně

Před odesláním každý e-mail můžete nechat zkontrolovat pomocí nezávislého SPAM testu. Test vyhodnotí případné problémy ve Vašem e-mailu a zobrazí Vám doporučení pro nápravu. Je tak zajištěna maximální úspěšnost Vaší kampaně.

 • Testovací zasílání

 • Grafické znázornění doporučení

 • Jednoduchý na obsluhu a intuitivní

SpamAnalyzer

Mějte pod kontrolou všechna média. Vkládejte i animované GIF soubory!
 
 

Mějte pod kontrolou všechna média, která používáte v e-mailových kampaních. Integrovaný media editor přehledně kategorizuje všechny vaše soubory. Využijte nabízený online prostor až 20GB, případně připojte Váš Disk Google, OneDrive nebo DropBox a kapacitou online úložiště se neomezujte.

Integrations