Testujeme e-mail před samotným odesláním!

Nyní se dostáváme k testování nastavení Vašeho e-mailu. ProfiMailing integruje systém pro hodnocení spam skóre e-mailů včetně doporučení vhodných kroků k nápravě případných detekovaných problémů. Nemělo by se Vám tedy stát, že byste s ProfiMailing odeslali “špatný” e-mail 🙂

  • Odešlete si test na Vámi zadanou zkušební adresu, ať vidíte, jak e-mail bude vypadat v e-mailovém klientu
  • Dále klikněte na “Spustit test e-mailu”
  • Dojde k odeslání e-mailu do testovací aplikace, která provede vyhodnocení e-mailu. Obecně platí, že pokud se na konci zobrazí zelené zatržítko, není třeba dále nic řešit.
  • Pokud se zobrazí červené nebo žluté varování, doporučujeme kliknout na “Podrobnosti” a prohlédnout si detekované problémy.
  • Pokud byste si nevěděli s problémy rady, neváhejte se na nás obrátit pro radu a pomoc. Určitě e-mail neodesílejte, pokud bude skóre e-mailu menší než 7 bodů.

Po úspěšném provedení testů klikněte na “Uložit a pokračovat”. V souhrnu uvidíte kompletní přehled nastavení. Kliknutím na tlačítko “Přidat do fronty” dojde k zařazení kampaně do fronty k automatickému rozeslání. Rychlost rozeslání závisí na typu služby ProfiMailing, který jste objednali. U bezplatné verze je fronta zpracovávána 1x do hodiny s omezeným množstvím zpráv v každém běhu. U placených verzí je fronta zpracovávána během minut. Průběh zpracování fronty vidíte v nabídce “Fronta”.